Italija: Pažintinė kelionė lėktuvu

RomaTrevi

NEPAMIRŠTAMAS SAVAITGALIS ROMOJE 4 D.

Roma - Pompėja


Kelionės datos: 2018.03.24 - 2018.03.27/ 2018.04.21 - 2018.04.24/ 2018.05.19 - 2018.05.22/ 2018.06.23 - 2018.06.26/ 2018.07.14 - 2018.07.17/ 2018.09.15 - 2018.09.18/ 2018.10.13 - 2018.10.16

1 diena

Skrydis Vilnius - Roma. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vyksite į Romą. Apgyvendinimas viešbutyje. Susitikimas su *vietiniu vadovu. Vakare pradėsite pažintį su Romos miestu: Ispanijos aikštė, Trevi fontanas, Chigi rūmai, geriausiai išsilaikęs antikinės Romos pastatas - Panteonas - "visų dievų šventykla", Navo aikštė su įspūdingais fontanais, Campo dei Fiori. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Diena skirta savarankiškam miesto pažinimui arba dienos išvyka traukiniu į **Neapolį ir Pompėją. Išvykimas į antikinę Pompėją, miestą - muziejų. Ekskursija "pompėja šiandien ir prieš 2000 metų". Šis antikinis miestas buvo padengtas 6 - 7 m storio pelenų sluoksniu. Tai pati žinomiausia ir daugiausia susižavėjimo kelianti archeologinė vieta pasauulyje. Pasivaikščiojimas Pompėjos griuvėsiais - unikali patirtis: suvokimas, kaip gyventa senovės laikų mieste. Daugelį tada iš savo namų pabėgusių miestelėnų mirtis pasivijo prie jūros krantų. O tie, kurie bandė išsigelbėti slėpdamiesi namų rūsiuose, užduso užberti pelenų. Čia stulbina daugybė išlikusių namų, ir prabangių, ir varganų, kuriuose puikiai išsilaikė įrankiai, indai, krosnys ir netgi baldai - visa tai leidžia įsijausti į tų laikų tenykščių žmonių buitį. Susipažinus su Pompėjos archeologine vietove vykstame į *Neapolį, įsikūrusį Vezuvijaus kalno papėdėje. Ekskursija po miesto centrą: Plebiscito aikštė, bauginanti savo galybe Naujoji tvirtovė, Neapolio įlankos pakrantėje dominuojantys karališkieji rūmai, XIX amžiaus pabaigos prekybos centras - Umberto I galerija - pastatas, imituojantis metalo ir stiklo konstrukcijos uždengtą sankryžą. Vakare grįžimas į Romą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę - Vatikaną. Lankysite **Vatikano muziejų - vieną iš didžiausių pasaulyje meno lobynų (Rafaelio stancos - popiežių apartamentai, Mikelandželo freskos Siksto koplyčioje, kurioje renkamas popiežius, Pinakoteka - popiežiškoji paveikslų galerija ir kt.). Šv. Petro bazilika - pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo "Pieta", Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių kapai, Mikelandželo suprojektuotas iškilus bazilikos kupolas. Ekskursija po antikinį amžinojo miesto *Romos centrą: Šv. Marijos Madžiore bazilika - pirmoji bažnyčia Mergelei Marijai Vakarų pasaulyje, išaugusi antikinės Junonos šventyklos vietoje (unikalios V-XIII a. mozaikos, sakralios relikvijos ir gyvenimo centras - forumas, Kapitolijaus kalva su miesto merija, muziejais ir skluptūromis, Venecijos aikštė su B. Musolinio valdžios rezidencija, gigantiškas Tautos altorius, Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią, Marčelo teatras, statytas I a. prieš Kristų. Žydų kvartalas, vadinamas "Getto", tiltas, pastatytas I a. prieš Kristų į vienintelę Tibro upėje esančią Tibro salą. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 4 diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės). Nuvykimas vietiniu transportu *į Romos oro uostą. Skrydis Roma - Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Skrydis Vilnius - Roma - Vilnius,

- Rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui 1 vienetas),

- 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,

- kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,

- ekskursinė programa;

- kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Romoje (vienas bilietas apie 1,50 EUR), vietinių gidų paslaugos Romoje, Neapolyje, Pompėjoje  (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje apie 4 EUR asmeniui dienai).

**Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti iš anksto prieš išvykstant į kelionę suaugusiems apie 22 EUR, asmenims iki 18 metų apie 13 EUR (įskaitant išankstinį užsakymo mokestį). Mokama agentūroje Lietuvoje.

**dienos išvyka į Neapolį - Pompėją užsakoma ir apmokama agentūroje prieš išvykstant į kelionę. Traukinio bilieto kaina apie 90 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Mokama agentūroje Lietuvoje. Lankomi mokami objektai ir vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: APIE 100 EUR.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

**Priklausomai nuo skrydžių, gali keistis programos eiliškumas.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.


nuo 459 EURi