Italija: Pažintinė kelionė lėktuvu

Milanas

NEPAMIRŠTAMAS SAVAITGALIS MADOS SOSTINĖJE MILANE 4 D.

Milanas - Verona


Kelionės datos: 2018.03.18 - 2018.03.21/ 2018.04.21 - 2018.04.24/ 2018.05.19 - 2018.05.22/ 2018.07.07 - 2018.07.10/ 2018.09.08 - 2018.09.11/ 2018.10.20 - 2018.10.23

1 diena

Skrydis Vilnius - Bergamo. Nuvykimas vietos trasnportu į viešbutį Milane. Po įsikūrimo viešbutyje, siūlome pradėti pažintį su Milanu nuo skaniausios jo dalies! Ar girdėjote, kad būtent milaniečiai dažnai po darbo skuba ne namo, o atsigaivinti aperityvu su draugais ar kolegomis? Aperityvas jau seniai yra tapęs miesto ritualu "Happy Hour", kurio metu už *fiksuotą kainą gali ne tik išgerti apetitą žadinantį kokteilį/vyno taurę, bet ir paskanauti įvairių mini užkandukų. Vėliau Jūsų laukia pažintis su svarbiausia Milano bažnyčia Šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje palaidotas miesto globėjas vyskupas Šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi, o bazilikoje yra saugoma kolona su gyvate, kuri manoma priklausė Mozei. Po ekskursijos kviečiame pratęsti pažintį su grupe ** vakarieniaudami (už papildomą mokestį). Siūlome ne tik paragauti tipiškų regioninių patiekalų, bet ir daugiau sužinoti apie šio krašto kulinariją. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po madų, finansų ir laikinąją Italijos karalystės sostinę - Milaną: gražiausia pasaulyje traukinių stotis, o iš čia metro vyksite pasižvalgyti po miesto širdį: Sforcų pilis ir ją supantis didžiulis Sempioni parkas bei puošianti Taikos arka, viduramžiška Pirklių aikštė, kurios viduryje yra miestiečius vienijęs šulinys, kunigaikščio Francesco Sforza XV a. atidaryta "Ca' Grande" Didžioji ligoninė, XIX a. architekto Giuseppe Mengoni suprojektuota Katedros aikštė, net penkis amžius statyta Katedra yra papuošta keliais tūkstančiais skulptūrų, kurių vienai paauksuotai Marijai net sukurta daina, Šv. Stepono aikštė ir joje stovinti kiek makabriška šv. Bernardo Kauluose bažnyčia, kurios vidus "išpuoštas" čia buvusių XI a. kapinių kaulais. Laisvas laikas **pietums, kurių metu norintys galės paskanauti karališku vardu pavadinto kepinio-picos Margaritos, sužinoti jos istoriją. Ekskursijos tęsinys: "Miesto svetaine" vadinama Vittorio Emanele II galerija, La Scala aikštė su Milane dirbusio Leonardo da Vinci skulptūra, muzikos šventovė *Alla Scala teatras, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti "miesto terasa" vadinamu Katedros stogu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškai tęsti pažintį su Milanu arba **visos dienos išvyka traukiniu į meilės sostinę Veroną - Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija aplankant istorinį centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su *garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvu laiku galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas "Laiškai Džiuljetai". Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių "Pasticini" bei žymiosios "Margaritos" picos. Laisvas laikas. Vakare grįžimas traukiniu į Milaną. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu nuvykimas į Bergamo oro uostą. Skrydis Bergamas - Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Skrydis Vilnius - Bergamas - Vilnius,

- Rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui 1 vienetas),

- 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,

- kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,

- ekskursinė programa;

- kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Milane, vietinių gidų paslaugos Milane, Veronoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje apie 4 EUR asmeniui dienai).

**Visos dienos išvyka traukiniu į Veroną. Traukinio bilieto kaina pirmyn - atgal apie 40 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Užsakoma ir apmokama prieš išvykimą kelionių agentūroje.

- Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: APIE 90 EUR.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

**Priklausomai nuo skrydžių, gali keistis programos eiliškumas.


nuo 449 EURi