Čekija/Austrija/Slovakija: Pažintinė kelionė autobusu

lednice castle
 

PASLAPTINGOJI MORAVIJA - VIENA - BRATISLAVA 5 D.

 

Čenstachova - Moacochos urvai - Lednicės pilis - Brno - Viena - Šionbruno rūmai - Bratislava - Trenčinas

 
Kelionės datos: 2018.08.15 - 2018.08.19

 

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Čenstachovą. Švč. Mergelės Marijos alėja keliausime iki Šviesaus Kalno (Jasna Gora) vienuolyno. Tai Lenkijos dvasinis simbolis ir šalies religinė sostinė, nuo amžių traukianti piligrimus iš viso pasaulio. *Jasna Gora vienuolyne saugomas vienas iš didžiausių Lenkijos kultūros turtų – stebuklingoji Čenstachovos Juodosios madonos ikona. Šviesaus Kalno parkai. Išvykimas iš Čenstachovos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Moravijos Karstą – unikalią pasaulinio garso požeminių urvų ir karstinių įdubų karaliją. Šiame rajone daugiau kaip tūkstantis urvų. Ekskursija į *Macochos urvus – vieną iš unikaliausių, gražiausių ir labiausiai lankomų urvų Čekijoje, kur kiekvieno keliautojo širdį pakerės požemio karalystės grožis: įvairaus dydžio ir ilgio galerijos, salės bei labirintai, požeminės upės ir ežerai. Kelsitės keltuvu, keliausite pėsčiomis urvų labirintais, plauksite valtimis požemine Punkvos upe. Kelionę tęsiate į *Lednice pilį (UNESCO kultūros paveldas). Tai viena iš gražiausių Moravijos pilių, kurią supa nuostabus, didžiausias Čekijoje prancūziško stiliaus parkas su geometriniu prancūzišku sodu, oranžerija, dirbtinėmis grotomis, tvenkiniai. Ši neogotikinė pilis priklausė garsiai Lichtenšteinų dinastijai, vienai iš turtingiausių giminių Moravijos krašte. Pažintis su rūmų menėmis. Išvykimas į Pietų Moravijos regiono sostinę Brno. Pažintis su senamiesčiu: Šv. Petro ir Pauliaus katedra, kurios varpai pagal seną tradiciją skamba ne vidurdienį, o valanda anksčiau; trikampio formos Laisvės aikštė, senoji rotušė, Šv. Jokūbo bažnyčia. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Austriją. Atvykimas į *Vieną – imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos miestą. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, *Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Apsilankymas *Šionbruno rūmuose, saugomuose UNESCO. Barokinio stiliaus Habsburgų vasaros rezidencija, statyta XVIII a. viduryje, apsupta parkų, alėjų, statulų, fontanų – vienas svarbiausių Austrijos sostinės pastatų: čia gyveno gausi imperatorės Marijos Teresės šeima, svečiavosi pats Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas. Paskutinysis imperatorius Karolis I-asis 1918 m. perdavė šiuos rūmus Austrijai ir paskelbė Habsburgų imperijos pabaigą. Ekskursija rūmuose, kurios metu apžiūrėsite itin prabangiai įrengtas menes, darbo kambarius, buduarus bei slaptus kambarėlius. Pakilsite į Glorietės kalną ir nuo apžvalgos aikštelės pasigrožėsite visu Šionbruno rūmų ansambliu. Išvykimas iš Vienos. Kelionė per Austriją. Vakare atvykimas į viešbutį Bratislavoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Slovakijos sostinę Bratislavą: apžiūrėsite Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių, pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Apžvelgsite miesto panoramą nuo virš Dunojaus iškilusios Bratislavos pilies apžvalgos aikštelės. Laisvas laikas senamiestyje. Išvykimas iš Bratislavos. Kelionė per Slovakiją. Atvykimas į vieną seniausių Slovakijos miestų Trenčiną. Ekskursija po miestą aplankant įspūdingą XI a. Trenčino pilį, iš kurios bokštų atsiveria nuostabi miesto ir kalnų panorama, apžiūrėsite puikiai išsilaikiusį „Meilės šulinį“. Esant galimybei terminių Bešeniovos baseinų lankymas. Kelionė per Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- kelionė autobusu,

- 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

- kelionės vadovo paslaugos,

- ekskursinė programa,

- kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

 - Mokamiems objektams turėti apie 25 EUR.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 242,10 EURi