Austrija: Pažintinė kelionė autobusu

Kremsas

AUSTRIJA. ŽAVINGASIS VACHAU SLĖNIS - KELIONĖ LAIVU DUNOJAUS UPE - VIENA 3 D.

 

 
Kelionės datos: 2018.10.12 - 2018.10.14

 

1 diena

02:00 išvykimas iš Šiaulių – Tilžės g. stotelė prie Katedros, 02:15 –Gegužių g. PC “Akropolis”.

Kelionė Lietuva –Lenkija –Čekija. Atvykstame į Brno – antrą pagal dydį Čekijos miestą. Brno centras išsidėstęs tarp dviejų kalvų. Ant vienos iš jų –Šv. Petro ir Povilo katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Vakarinė ekskursija po Brno senamiestį pėsčiomis: Laisvės aikštė, Petro ir Povilo katedra, Senoji ir Naujoji miesto Rotušės.. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Ankstyvi pusryčiai. Vykstame į vynais garsėjantį Žemutinėje Austrijoje esantį Vachau slėnį. Gražusis slėnis tęsiasi nuo Melko ir Kremso miestų. Žmonės čia apsigyveno dar priešistoriniais laikais. Vachau slėnis garsėja ne tik gražia gamta, bet ir tuo, kad yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės.. Atvažiuojame į Kremsą, kuris yra pastatytas ant Dunojaus ir Kremso upių santakos. Miestas senas ir įspūdingas. Įspūdį palieka gamtovaizdis ir architektūra. 10:15 leidžiatės į įspūdingą kelionę laivu* Dunojaus upe iki Melko. Nuo laivo denio atsiveria puiki panorama į pakrantėse išsidėsčiusius miestelius, vienuolynus, buvusių gynybinių pilių griuvėsius, vynuogynais apaugusias kalvas. Norintys gali papusryčiauti, papietauti laive*. 13:20 atplaukiame į Melką. Melke aplankome Melko vienuolyną - 18 a. baroko stiliaus šedevrą.*

Vykstame į Vieną. Vakarinė ekskursija po senamiestį: Šv. Stepono katedra, Vienos Opera, Parlamentas, Deivės Atėnės fontanas, Rotušė, Habsburgų rūmų kompleksas.

Iš Vienos kelionė į Brno. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė Čekija – Lenkija – Lietuva. Naktį sugrįžtame į namus.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- kelionė autobusu,

- kelionės vadovas,

- ekskursinė programa,

- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Brno mieste,

- kelionės organizavimas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

-  Plaukimas laivu Dunojaus upe. Pasirinktinai: Didysis kruizas - 27 EUR; Didysis kruizas su pusryčiais - 28 EUR; Didysis kruizas su pietumis 32 EUR (galimi ir kitokie variantai) (būtina užsisakyti išvykstant į kelionę).

- Melko pilis - 12,50 EUR.

- Sveikatos draudimas kelionei nuo 4 EUR.

- Papildomos paslaugos ir asmeninės išlaidos.

 

SVARBU: Į KELIONĘ VYKSTAMA TIK SUSIDARIUS 30 ASMENŲ GRUPEI.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 148 EURi